Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Tag
eu: Etiketa

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Node
eu: Nodoa

en: Interval
eu: Bitartea
