Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Tag
fr: Étiquette

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Node
fr: Nœud

en: Workflow
fr: Processus

en: Interval
fr: Intervalle

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)
