Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Node
gl: Nodo

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Interval
gl: Intervalo
