Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Tag
he: תגית

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Node
he: פריט תוכן

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Interval
he: מרווח
