Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Tag
hu: Címke

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Node
hu: Tartalom

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Interval
hu: Időköz
