Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Tag
it: Etichetta

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Node
it: Nodo

en: Interval
it: Intervallo
