Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Tag
ja: タグ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Node
ja: ノード

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Interval
ja: 間隔
