Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: 4
kn: ೪

en: 8
kn: ೮

en: 2
kn: ೨

en: 1
kn: ೧
