Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Tag
lt: Žymė

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node
lt: Mazgas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Interval
lt: Intervalas
