Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Tag
lv: Birka

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Node
lv: Mezgls

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Interval
lv: Intervāls
