Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Node
ne: नोड

en: 5
ne: ५

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 7
ne: ७

en: 8
ne: ८

en: 2
ne: २

en: 1
ne: १

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
