Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Node
oc: Nosèl

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
