Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Node
pl: Węzeł

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Interval
pl: Interwał
