Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Tag
ru: Тег

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Node
ru: Материал

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Interval
ru: Интервал
