Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Tag
sk: Značka

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Node
sk: Uzol

en: Workflow
sk: Postup práce
