Node expire patterns (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Tag
tr: Etiket

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Node
tr: Düğüm

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Interval
tr: Aralık
