Node export (7.x-3.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Import
az: İmport

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Node count
az: Nod sayı
