Node export (7.x-3.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Format
cs: Formát

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: URL path
cs: URL cesta
