Node export (7.x-3.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Import
eu: Inportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Format
eu: Formatua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Node count
eu: Nodo kopurua
