Node export (7.x-3.0-rc2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Import
ku: هاوردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Node count
ku: ژمارەی گرێ
