Node export (7.x-3.0-rc2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Import
pl: Importuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Node count
pl: Liczba węzłów

en: Node ID list
pl: Lista ID węzłów

en: Paste code
pl: Wklej kod

en: Reset the form
pl: Wyczyść formularz

en: Reset values on import
pl: Resetowanie wartości w imporcie

en: Reset these values when importing nodes of type @s.
pl: Resetuj te wartości podczas importowania węzłów typu @s.

en: URL path
pl: Ścieżka URL

en: Book menu link
pl: Odnośnik do menu książki

en: Files exported for content types
pl: Wyeksportowane pliki typów zawartości

en: File export mode
pl: Tryb eksportu pliku

en: Local file export
pl: Lokalny plik eksportu

en: Remote file export, URL
pl: Zdalny plik eksportu, URL

en: The number of nodes exported.
pl: Liczba wyeksportowanych węzłów.

en: The timestamp when the file was generated.
pl: Znacznik czasu kiedy plik został wygenerowany.

en: Textarea filled with export code
pl: Obszar tekstowy wypełniony skryptem eksportu

en: Text file download
pl: Pobranie pliku tekstowego

en: Filename pattern
pl: Wzorzec nazwy pliku

en: Filename settings
pl: Ustawienia nazwy pliku
