Node export (7.x-3.0-rc2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Import
pt: Importar

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Format
pt: Formato

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Menu link
pt: Ligação de Menu

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Node count
pt: Contagem de nós

en: URL path
pt: Caminho do URL
