Node export (7.x-3.0-rc3) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Import
uk: Імпортувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Format
uk: Формат

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: Download file
uk: Завантажити файл

en: URL path
uk: URL адреса

en: Format to use when exporting a node
uk: Формат, використовуваний при експорті матеріалу

en: If you select multiple formats, they will all be available to the user.  If you select none, or the format handler is not found, it will use the default 'Node code'.  This does not affect imports, the required import format will be used automatically.
uk: При виборі декількох форматів вони всі будуть доступні користувачеві. Якщо не обраний жоден, або обробник формату не знайдений, то буде використовуватися стандартний 'Код матеріалу'. Це не зачіпає імпортування - потрібний формат імпорту буде використаний автоматично.

en: All of the below options on a page
uk: Всі перераховані нижче налаштування

en: You may import content by pasting or uploading the code exported from Node export.
uk: Ви можете імпортувати вміст шляхом вставки або відвантаження коду, отриманого з "Експорту матеріалів".

en: Some values may be reset during imports depending on Node export's configuration.
uk: Деякі значення можуть бути скинуті під час імпорту залежно від конфігурації експорту матеріалів.

en: To clear this field, <a href="!reset">reset the form</a>.
uk: Щоб очистити це поле треба <a href="!reset">скинути форму</a>.

en: Node export
uk: Експорт матеріалів

en: Import content using <em>Node export</em>.
uk: Імпорт вмісту за допомогою <em>Експорту матеріалів</em>.

en: Serialize
uk: Серіалізація

en: Filename settings
uk: Налаштування імені файла

en: If there are more than this many nodes, the [node_export_filename:nid-list] token for the filename will not be built.  This is to prevent very long filenames.
uk: Якщо матеріалів в списку більше, ніж вказано тут, то замінник [node_export_filename:nid-list] для імені файлу не буде створено. Для запобігання занадто довгих імен файлів.

en: Adds features support to Node export
uk: Додає підтримку властивостей (features) до Експорту матеріалів

en: Imported node !nid: !node
uk: Імпортований матеріал !nid: !node

en: Node export feeds importer.  This is a much more advanced importer than the one built into node export.
uk: Вивантаження матеріалів за допомогою імпорту потоків. Набагато потужніший втягувач, ніж вбудований у модуль експорту матеріалів.

en: Helps maintain relationships.  Supports node references, taxonomy, and organic groups.
uk: Допомагає підтримувати взаємозв'язки. Підтримує посилання на матеріали, таксономію та органічні групи.

en: Very robust, though not human readable, representation through <a href="!wiki">Serialization</a> using the PHP <a href="!php">serialize</a> function.
uk: Дуже надійне, але нелюдиносприйня́тне, подання через <a href="!wiki">Серіалізацію</a> використовуючи PHP-функцію <a href="!php">serialize</a>.

en: <a href="!xml">XML 1.0</a> representation which is good for machine-readability and human-readability.
uk: Подання <a href="!xml">XML 1.0</a> зручне для читання машиною і людиною.

en: Inline Base64
uk: Вбудовування Base64
