Node export (7.x-3.0-rc4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Format
eu: Formatua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Node count
eu: Nodo kopurua

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
