Node export (7.x-3.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Import
am: አስመጣ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
