Node export (7.x-3.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Node count
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་གྲངས
