Node export (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Import
bs: Uvezi

en: Field
bs: Polje

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
