Node export (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Import
el: Εισαγωγή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Format
el: Μορφή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Node count
el: Μετρητής κόμβων

en: Download file
el: Κατέβασμα αρχείου

en: URL path
el: Διαδρομή URL

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
