Node export (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Import
et: Impordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Field
et: Väli

en: Format
et: Vorming

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Menu link
et: Menüülink

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Paste code
et: Kleebi kood

en: URL path
et: URL teekond

en: Dependencies
et: Sõltuvused
