Node export (7.x-3.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Import
jv: Ngimpor

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Node count
jv: Jumlah node
