Node export (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Import
nn: Importer

en: Field
nn: Felt

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Anonymous
nn: Anonym
