Node export (7.x-3.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Anonymous
af: Anoniem

en: edit order and titles
af: wysig volgorde en titels
