Node export (7.x-3.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Book
be: Падшыўка

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Field
be: Поле

en: Format
be: Фармат

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Anonymous
be: Ананім

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Node count
be: Падлік вузлоў

en: edit order and titles
be: рэдагаваць парадак і назвы

en: URL path
be: Маршрут URL

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: No books available.
be: Няма даступных кніг
