Node export (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Field
bg: Поле

en: Format
bg: Формат

en: Timestamp
bg: Време

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: edit order and titles
bg: редактиране на order и на заглавията
