Node export (7.x-3.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Book
bn: বই

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: No books available.
bn: কোন বই নেই।
