Node export (7.x-3.1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Book
da: Bog

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Menu link
da: Menu-link

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Sticky at top of lists
da: Klæbrig

en: Anonymous
da: Anonym

en: Upload file
da: Upload fil

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Node count
da: Antal indholdselementer

en: edit order and titles
da: redigér rækkefølge og titler

en: Record separator
da: Rækkeadskiller

en: Download file
da: Download fil

en: URL path
da: URL-sti

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: No books available.
da: Der er ingen bøger at vise.
