Node export (7.x-3.1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Import
de: Importieren

en: Book
de: Buch

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Field
de: Feld

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Menu link
de: Menü-Link

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Sticky at top of lists
de: Oben in Listen

en: Anonymous
de: Gast

en: Upload file
de: Datei hochladen

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Node count
de: Anzahl der Beiträge

en: edit order and titles
de: Reihenfolge und Titel bearbeiten

en: Download file
de: Datei herunterladen

en: Node ID list
de: Node ID Liste

en: URL path
de: URL-Pfad

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten

en: No books available.
de: Keine Bücher vorhanden.
