Node export (7.x-3.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Book
eo: Libro

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: edit order and titles
eo: redakti sinsekvon kaj titolojn

en: Dependencies
eo: Dependecoj
