Node export (7.x-3.1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Book
fi: Kirja

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Format
fi: Muoto

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Node count
fi: Solmujen lukumäärä

en: edit order and titles
fi: järjestyksen ja otsikoiden muokkaaminen

en: Node ID list
fi: Solmujen tunnistenumerolista

en: URL path
fi: osoitepolku

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: No books available.
fi: Kirjoja ei saatavilla.
