Node export (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Field
gl: Campo

en: Format
gl: Formato

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Node count
gl: Conteo de nodos

en: edit order and titles
gl: editar orde e títulos

en: URL path
gl: Ruta URL

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: No books available.
gl: Non hai libros dispoñibles.
