Node export (7.x-3.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Dependencies
gu: આધારિત
