Node export (7.x-3.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Book
he: ספר

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Field
he: שדה

en: Format
he: פורמט

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)

en: edit order and titles
he: עריכת סדר וכותרות

en: Dependencies
he: תלויות

en: No books available.
he: אין ספרים זמינים.
