Node export (7.x-3.1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Import
hi: आयात करें

en: Book
hi: बुक

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Format
hi: प्रारूप

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Menu link
hi: मेनू लिंक

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Sticky at top of lists
hi: सूची के शीर्ष पर स्टिकी

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: edit order and titles
hi: संपादित क्रम और शीर्षक

en: Dependencies
hi: निर्भरता

en: No books available.
hi: कोई किताबें उपलब्ध नहीं
