Node export (7.x-3.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Book
hr: Knjiga

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Field
hr: Polje

en: Format
hr: Oblik

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Node count
hr: Broj unosa

en: edit order and titles
hr: uredi redoslijed i nazive

en: URL path
hr: URL putanja

en: No books available.
hr: Nema dostupnih knjiga.
