Node export (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Book
hu: Könyv

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Format
hu: Formátum

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Node count
hu: Tartalomszámláló

en: edit order and titles
hu: sorrend és címek szerkesztése

en: Export nodes
hu: Tartalmak exportálása

en: Download file
hu: Fájl letöltése

en: URL path
hu: Webcímútvonal

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: No books available.
hu: Nincs elérhető könyv.
