Node export (7.x-3.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Book
is: Bók

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Format
is: Stílsnið

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: Anonymous
is: Nafnlaus
