Node export (7.x-3.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Book
ka: წიგნი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Anonymous
ka: ანონიმური
