Node export (7.x-3.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: edit order and titles
kk: орын және тақырып аттарын өңдеу
