Node export (7.x-3.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Book
km: សៀវភៅ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Field
km: វាល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Node count
km: ចំនួន​ថ្នាំង

en: edit order and titles
km: កែសម្រួល​លំដាប់ និង​ចំណងជើង

en: URL path
km: ផ្លូវ​ URL

en: No books available.
km: មិន​មាន​សៀវ​ភៅ​ទេ ។
