Node export (7.x-3.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Field
lt: Laukelis

en: Format
lt: Formatas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: edit order and titles
lt: redaguoti tvarką ir pavadinimus

en: URL path
lt: URL kelias

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: No books available.
lt: Nėra knygų
